Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ufonek

!!! Virtuální Stáj Ufonek !!!

 

Tento virtuální svět vám přináší spoustu možností - a hlavně spoustu zábavy! Stačí se jen zaregistrovat a začít sbírat body!
 

Chcete ve stáji Ufonek trávit volný čas, odreagovat se od každodenních povinností a starostí a zapomenout na chvíli na realitu? Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat :o) Získáte spoustu možností - posílání vzkazů s ostatními, chatování... ale hlavně - trénink a péče o vlastního virtuálního koně či pejska, s kterým se můžete účastnit veřejných tréninků, závodů, výstav a dalších akcí! Bodíky budete získávat při plnění různých úkolů, akcí, funkcí... máte se na co těšit!

Už jste se zaregistrovali? Chcete patřit mezi úspěšné členy stáje? Nechte si poradit a přečtěte si nejen Pravidla, ale také Nápovědu! Je v ní uvedeno snad opravdu vše - co všechno je nutné vašemu zvířátku platit (za body), jak se o něj starat, jak závodit... prostě všechno, co budete pro život ve stáji potřebovat. Přečetli jste si nápovědu, ale stále něčemu nerozumíte? I v tomto okamžiku je tu řešení. Krom sekce Dotazy máme i speciální Rádce pro nováčky a Finanční poradce.

Přejeme hodně zábavy!Stáj Ufonek vznikla 18. 10. 2004.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

(Mooonshine, 27. 9. 2011 23:12)

Máš to tady mocinky pěkný :-*

 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 17368
Měsíc: 216
Den: 9